Kontakty
Světová literatura
Inzerce
http://www.giweruz.cz
Stránky, kde se dají stahovat knihy vcelku a v různých formátech, aniž byste za ně předem zaplatili.

Matěj Novobilský spisovatel a blogger
Prodej mých e-knih http://matson2.webnode.cz

Josef Šiman -Život proutníka a neb zlobivý kritik
Kniha ze zákulisí showbusinesu divadla a televize,skutečné bitvy kolem rozdávání grantů, zajímavosti ze života hvězd. Chcete třeba vědět, jaké víno pije Karel Gott a jak se žije v zákulisí . Pak si přečtěte "Život proutníka."

Ze zákulisí královny Alžběty II
Michaela Košťálová je autorkou knihy “ Ze zákulisí královny Alžběty II“, kterou loni na jaře vydalo nakladatelství Petrklíč. Autorka zde poodhaluje, jak už název napovídá "zákulisí" nejdéle panujícího Anglického monarchy, kde se čtenář může dozvědět nejednu pikantnost a dosud nezveřejněnou zajímavost, nejen o jejím veličenstvu, ale o celé královské rodině. Jestli chcete vědět, jak probíhalo setkání královny s naším bývalým presidentem Václavem Klausem, jak a s kým tráví královna volný čas, jak vypadá její pracovní den nebo v kolik třeba ráno vstává, kniha Michaely Košťálové je určena právě pro vás. Kniha je napsána velmi čtivě, je určena každé generaci bez rozdílu věku i pohlaví, na rozdíl od ostatních knih, které byly o této panovnici dosud vydány je napsána velmi lidovým, mnohdy hovorovým jazykem a nezahlcuje čtenáře pouhými fakty a obtížně zapamatovatelnými daty. Navíc je publikace doprovázena dosud nezveřejněnými fotografiemi nejen města, ve kterém královna sídlí, ale i dosud nezveřejněnými fotografiemi z jejího života. Knihu mohu čtenářům vřele doporučit a jen popřát mnoho zábavy a krásných chvil strávených v její vřelé společnosti i společnosti královny Alžběty II.

Kniha "Sedm věků ženy"
Natálie Nera, vlastním jménem Natálie Dunn, je autorkou antologie básní s názvem /Sedm věků ženy/ na pomoc obětem domácího násilí. Nápad se zrodil z jednoduché elektronické korespondence mezi dvěma kamarádkami z dětství, které spojuje jak láska k literární tvorbě, tak neblahá osobní zkušenost s domácím násilím. Od prvního nápadu k realizaci uběhly dlouhé tři roky vzletů a pádů, nadějí a téměř úspěchů. Editorka a autorka Natálie Nera knihu sestavila tak, aby se co nejpříjemněji četla, aby rytmus seřazených básní nepůsobil rušivě a aby si snad každý našel to, co ho nejvíce osloví. Slova mohou nejen zranit, ale dokáží i povzbudit. I lidé, kteří při slově „poezie“ protáhnou obličej, protože si vzpomenou na školní výuku, kdy si museli při hodinách literatury vymýšlet, co tím chtěl básník říci, v ní v obdobích velkého životního vypětí hledají a nacházejí útěchu i odpovědi – při rozchodech, rozvodech, úmrtích v rodině, svatbách, narození dětí... Přišel čas si připomenout, že slovo není jen akademickým cvičením teoreticky připravených vzdělanců, ale že má co dát každému, kdo je ochoten se dívat a naslouchat.

Vážení autoři!
Na tyto stránky můžete zaslat jakoukoli vaši literární práci většího rozsahu: román, novelu, sbírku povídek,ve formátu PDF (Word). Na konec textu uveďte i číslo svého konta.Tyto stránky se snaží vycházet vstříc všem autorům, kteří nemají smlouvu s nakladatelstvím. Jejich práce zveřejňujeme zdarma. Texty posílejte na adresu: milos.konas@seznam.cz

SLOVENSKÉ A ČESKÉ eKNIHY zdarma
na adrese www.eKnizky.sk viz KONTAKTY

www.LIVRO.CZ
Levné knihy

logo
Kulaté logo:Konáš Miloš

        Narodil jsem se v městečku Žirovnice 20. prosince 1938. Dětství jsem měl bezproblémové a pohádky jsem četl málo. Zato jsem začal číst rodokapsy - příběhy z Divokého Západu, O deštivých prázdninách jsem se pokusil i jeden napsat. To mi bylo asi 13 let. Když jsem chodit do gymnázia v Pelhřimově, zavřeli mě jednou z recese spolužáci na internátě mezi dvě okna v koupelně, a odešli na večeři. Právě jsem si četl Čapkovu Továrnu na absolutno. Ještě dnes bych našel pasáž, kdy jsem se rozhodl, že musím psát - jako Čapek! Před vojnou jsem smolil básničky, texty k písničkám a hrál na saxofon. Později to byly různé literární pokusy, které v žádném nakladatelství neuspěly. Publikoval jsem sice v almanaších, četli mi povídky v Jihočeském rozhlasu, něco mi vyšlo v Literárním měsíčníku. S románem jsem téměř uspěl v r. 1988, kdy mi sice nakladatelství Růže udělilo cenu, ale knížku nevydalo. Román s pozdějším krkolomným názvem Zimní srst a letní křídla aneb Městečko zvichřené bigbítem vyšel až v r. 2000 v nakladatelství Viléma Šmidta. Další romány si vydávám sám nebo mi ještě leží v šuplíku. Proto jsem uvítal i tuto formu publikování. Jinak některé romány publikuji v elektronické podobě na www.wKnihy.cz

Nabídka vydaných knih:
ČAMRDÁŘI – román – dobírkou (140 Kč + pošt.) milos.konas@tiscali.cz
KRONIKA MALÉHO SVĚTA dobírkou (120 Kč+pošt) milos.konas@tiscali.cz
ZIMNÍ SRST A LETNÍ KŘÍDLA – román – www.megaknihy.cz