Kontakty
Světová literatura
Inzerce
Vážení autoři!
Na tyto stránky můžete zaslat jakoukoli vaši literární práci většího rozsahu: román, novelu, sbírku povídek,ve formátu PDF (Word). Na konec textu uveďte i číslo svého konta.Tyto stránky se snaží vycházet vstříc všem autorům, kteří nemají smlouvu s nakladatelstvím. Jejich práce zveřejňujeme zdarma. Texty posílejte na adresu: milos.konas@seznam.cz

SLOVENSKÉ A ČESKÉ eKNIHY zdarma
na adrese www.eKnizky.sk viz KONTAKTY

www.LIVRO.CZ
Levné knihy

logo
Kulaté logo:Ludvova Tamara

        Narodila se 22.05.1951 v Karlových Varech.
Znamení blíženců hovoří samo za sebe. Bavilo ji vše od sportu přes literaturu.
Literatura ale zvítězila.
Již jako čtrnáctiletá vyhrávala recitační soutěže a věnovala se amatérskému divadlu. Psaní jí také nedělalo potíže. V šuplíku skončila spousta básní, próz i písňových textů. Některé i vyšly na svět v podání Jany Robové nebo Jany Hornofové.
V sedmnácti letech už hrála i v divadle malých forem „KAPSA“, v Karlových Varech, které bylo v té době díky obsahu, zakázáno.
Pak následovala léta útlumu a sbírání zkušeností.
Po narození syna se věnovala dramaturgii v domě mládeže, kde s dětmi připravovala různá vystoupení s vlastními scénáři.


V současné době je v důchodu a napsala konečně svojí první knihu, „Máš krásné oči , nevěsto, když pláčeš.“ Kniha je tak trochu autobiografie. Je čtivá a zaujme. Každá žena, pro které je to hlavně psané se v tom určitě najde. Možná uroní pár slz, možná se i zasměje a zaťuká si na čelo s pomyšlením, jak je to mládí hloupé a naivní. Teprve v pozdějším věku se pozná, že je všechno jinak.

Druhá kniha zavede čtenáře do zákulisí kaváren a restaurací a různé praktiky číšníků a servírek.
Odehrává se v roce 1969 a zrovna tak, jako kariéra hlavní hrdinky vás určitě zaujmou i její lásky, které nejsou vždy šťastné.