Kontakty
Světová literatura
Inzerce
http://www.giweruz.cz
Stránky, kde se dají stahovat knihy vcelku a v různých formátech, aniž byste za ně předem zaplatili.

Matěj Novobilský spisovatel a blogger
Prodej mých e-knih http://matson2.webnode.cz

Josef Šiman -Život proutníka a neb zlobivý kritik
Kniha ze zákulisí showbusinesu divadla a televize,skutečné bitvy kolem rozdávání grantů, zajímavosti ze života hvězd. Chcete třeba vědět, jaké víno pije Karel Gott a jak se žije v zákulisí . Pak si přečtěte "Život proutníka."

Ze zákulisí královny Alžběty II
Michaela Košťálová je autorkou knihy “ Ze zákulisí královny Alžběty II“, kterou loni na jaře vydalo nakladatelství Petrklíč. Autorka zde poodhaluje, jak už název napovídá "zákulisí" nejdéle panujícího Anglického monarchy, kde se čtenář může dozvědět nejednu pikantnost a dosud nezveřejněnou zajímavost, nejen o jejím veličenstvu, ale o celé královské rodině. Jestli chcete vědět, jak probíhalo setkání královny s naším bývalým presidentem Václavem Klausem, jak a s kým tráví královna volný čas, jak vypadá její pracovní den nebo v kolik třeba ráno vstává, kniha Michaely Košťálové je určena právě pro vás. Kniha je napsána velmi čtivě, je určena každé generaci bez rozdílu věku i pohlaví, na rozdíl od ostatních knih, které byly o této panovnici dosud vydány je napsána velmi lidovým, mnohdy hovorovým jazykem a nezahlcuje čtenáře pouhými fakty a obtížně zapamatovatelnými daty. Navíc je publikace doprovázena dosud nezveřejněnými fotografiemi nejen města, ve kterém královna sídlí, ale i dosud nezveřejněnými fotografiemi z jejího života. Knihu mohu čtenářům vřele doporučit a jen popřát mnoho zábavy a krásných chvil strávených v její vřelé společnosti i společnosti královny Alžběty II.

Kniha "Sedm věků ženy"
Natálie Nera, vlastním jménem Natálie Dunn, je autorkou antologie básní s názvem /Sedm věků ženy/ na pomoc obětem domácího násilí. Nápad se zrodil z jednoduché elektronické korespondence mezi dvěma kamarádkami z dětství, které spojuje jak láska k literární tvorbě, tak neblahá osobní zkušenost s domácím násilím. Od prvního nápadu k realizaci uběhly dlouhé tři roky vzletů a pádů, nadějí a téměř úspěchů. Editorka a autorka Natálie Nera knihu sestavila tak, aby se co nejpříjemněji četla, aby rytmus seřazených básní nepůsobil rušivě a aby si snad každý našel to, co ho nejvíce osloví. Slova mohou nejen zranit, ale dokáží i povzbudit. I lidé, kteří při slově „poezie“ protáhnou obličej, protože si vzpomenou na školní výuku, kdy si museli při hodinách literatury vymýšlet, co tím chtěl básník říci, v ní v obdobích velkého životního vypětí hledají a nacházejí útěchu i odpovědi – při rozchodech, rozvodech, úmrtích v rodině, svatbách, narození dětí... Přišel čas si připomenout, že slovo není jen akademickým cvičením teoreticky připravených vzdělanců, ale že má co dát každému, kdo je ochoten se dívat a naslouchat.

Vážení autoři!
Na tyto stránky můžete zaslat jakoukoli vaši literární práci většího rozsahu: román, novelu, sbírku povídek,ve formátu PDF (Word). Na konec textu uveďte i číslo svého konta.Tyto stránky se snaží vycházet vstříc všem autorům, kteří nemají smlouvu s nakladatelstvím. Jejich práce zveřejňujeme zdarma. Texty posílejte na adresu: milos.konas@seznam.cz

SLOVENSKÉ A ČESKÉ eKNIHY zdarma
na adrese www.eKnizky.sk viz KONTAKTY

www.LIVRO.CZ
Levné knihy

logo
Kulaté logo:Kovářová Daniela

        je česká spisovatelka, advokátka a bývalá ministryně spravedlnosti (nar. 1964). Vyrostla v Ostravě a od dětství píše povídky a básničky pro své blízké, dramatizuje a vypráví příběhy, které zažívá, pozoruje kolem sebe nebo o nich sní. V šestnácti letech objevuje svět sci-fi a pod jeho vlivem v následujících letech píše desítky povídek tajemných, vědeckofantastických, odehrávajících se v jiných světech nebo povídek strašidelných, až hororových. Díla z tohoto období vydává v roce 2008 v knize nazvané Minutové povídky pod uměleckým pseudonymem Ida Sebastiani, rodným jménem italské babičky. Mezitím absolvuje právnickou fakultu, stěhuje se do Plzně a otevírá vlastní advokátní praxi, v níž řeší především rodinné a trestní problémy. Ráda popisuje mezilidské vztahy a lásky, právní praxe ji inspiruje k povídkám s justiční a soudní problematikou, v denním tisku publikuje komentáře a fejetony. V roce 2009 - stále pod pseudonymem - vydává další sbírku pod názvem „Láskyplné“ povídky. V roce 2010 zúročí své zkušenosti v křesle ministryně spravedlnosti v humorném líčení s prvky Murphyho a Parkinsonových zákonů a poprvé pod svým jménem vydává knihu nazvanou Můj flirt s politikou aneb Příručka pro ministryně. Na jaře 2011 vydává průřezovou sbírku povídek nazvanou NEBE PEKLO RÁJ a v říjnu sbírku soudniček a justičních povídek Oko za oko, v nichž přibližuje život právníků a složitost mezilidských problémů advokátníma očima. Nyní pracuje na svém prvním románu Sbohem, cizinko. Daniela Kovářová je vdaná, provozuje v Praze advokátní kancelář zaměřenou na rodinné problémy a vydává časopis Rodinné listy. Bydlí nedaleko Plzně a společně s manželem a množstvím zvířat vychová sedmnáctiletou dceru Janu a třináctiletého syna Jana.