Kontakty
Světová literatura
Inzerce
Vážení autoři!
Na tyto stránky můžete zaslat jakoukoli vaši literární práci většího rozsahu: román, novelu, sbírku povídek,ve formátu PDF (Word). Na konec textu uveďte i číslo svého konta.Tyto stránky se snaží vycházet vstříc všem autorům, kteří nemají smlouvu s nakladatelstvím. Jejich práce zveřejňujeme zdarma. Texty posílejte na adresu: milos.konas@seznam.cz

SLOVENSKÉ A ČESKÉ eKNIHY zdarma
na adrese www.eKnizky.sk viz KONTAKTY

www.LIVRO.CZ
Levné knihy

logo
Kulaté logo:Niedl František

        Narodil se 7.4.1949 v Českých Budějovicích a vystudoval SPŠ elektrotechnickou. Prošel profesemi elektromontér, obsluha vodní elektrárny, obsluha rozvodny, byl učitelem v autoškole a byl majitelem cestovní kanceláře. V současné době se věnuje výhradně literární činnosti. Je ženatý a má 2 syny. Má rád přírodu, motorky, koně, jachtink, včetně námořního, literaturu a historii.
Napsal romány:

Skleněný vrch -- sociálně-společenský román, Jihočeském nakladatelství/1989
Vzpomínky jednoho lumpa -- thriller z II. svět. války, Nakladatelství Adonai/2002
Slunce na útěku -- sci-fi z budoucího svět. konfliktu, Nakladatelství Růže/2004
Čtvrtý králův pes -- historický román z 15. stol. Nakladatelství MOBA/2006
Čas vlků -- historický román z 15. stol. Nakladatelství MOBA/2008
Poslední batalion -- román z I. svět. války, Nakladatelství MOBA/2009
Pohled šelmy -- detektivní thriller, Nakladatelství MOBA/2010
Štvanice -- detektivní thriller, Nakladatelství MOBA/2011
S vlčí hlavou v erbu -- historický román z 15. stol., Nakladatelství MOBA/2011
Útěk do pekel -- thriller z II. svět. války, Nakladatelství MOBA/2012
Past -- válečný román z II. svět. války, Nakladatelství MOBA/ 2012
Platnéř -- historický román ze 14. stol., Nakladatelství MOBA/2012


Všechny knihy, které vyšly v Nakladatelství MOBA lze objednat přes internetovou adresu: www.mobaknihy.cz

Jak už z dat vydávaných knih vyplývá, došlo po vydání prvního autorova románu k jisté pauze. Autor dal po převratu přednost prožívání dobrodružných událostí v reálném životě, před jejich vymýšlením si v literatuře, a dal se na podnikání. Po deseti letech je však dobrodružstvími při podnikáním už tak opotřebovaný, že se pokorně vrací ke psaní a raději nechává týrat své fiktivní hrdiny. Kromě románů píše i povídky, které se objevují v přílohách deníků, nebo jsou vysílány v rozhlase a také vychází knižně, jako např. v almanaších:


Měsíc ve dne povídkový almanach, Nakladatelství Carpio/2002; Střídavě jasno česko-rakouský povídkový almanach – nakladatelství Dominium/2003; Barevné kameny A. Stiftera česko-rakouský povídkový almanach – nakladatelství Růže/2005; Příběhy jihočeských hostinců povídkový almanach – nakladatelství Růže/2005; Sůl a cukor česko-slovenský povídkový almanach – nakladatelství Růže/2005; Vítr sedmi vůní česko-rakoský povídkový almanach – nakladatelství Balt- East/2007; Černobílé inspirace povídkový almanach, nakladatelství Balt-East/2007; Kudy chodí slova povídkový almanach, vydal JKOS/2011.