Kontakty
Světová literatura
Inzerce
Vážení autoři!
Na tyto stránky můžete zaslat jakoukoli vaši literární práci většího rozsahu: román, novelu, sbírku povídek,ve formátu PDF (Word). Na konec textu uveďte i číslo svého konta.Tyto stránky se snaží vycházet vstříc všem autorům, kteří nemají smlouvu s nakladatelstvím. Jejich práce zveřejňujeme zdarma. Texty posílejte na adresu: milos.konas@seznam.cz

SLOVENSKÉ A ČESKÉ eKNIHY zdarma
na adrese www.eKnizky.sk viz KONTAKTY

www.LIVRO.CZ
Levné knihy

logo
Kulaté logo:Moc Stanislav

        "Když se tak dneska zamyslím nad svým životem, myslím, že jsem žil dobře a bohatě. Vychovali jsme s manželkou tři děti a teď pomáháme s vnučkou. Mým koníčkem vždy byla literatura a psaní. Měl jsem štěstí a vydal čtyři knihy. Tábor na Aligator River, Údolí Nočních Papoušků, Upadlí vlastenci aneb Český wake a Listy z Fitzroy Crossing. Také jsem napsal hodně povídek, které vycházely na pokračování v exilových novinách v Kanadě. Rád bych ještě vydal zbývající rukopisy (dva česky a dva anglicky) a i ty povídky, kdyby byl zájem, ale jestli se mi to podaří nevím. Leč nestěžuji si, nemám na co. Žijeme s manželkou poklidně z výnosů naší celoživotní práce, které jsme snad dobře investovali do nemovitostí. Nic moc, ale na outratu vždycky zbyde..."

Tyto povídky jsme stáhli z internetu a uveřejňujeme je bez vědomí autora, na kterého zatím nemůžeme sehnat kontakt. Jakékoli eventuelní výtky z jeho strany budeme okamžitě respektovat. (Konáš)